ŞEMS ASLAN CİLT LEKELERİ İÇİN MASKE0 Yorumlar

cilt lekeleri

Şems Aslan yazın bitmeye başladığı şu dönemde, cildinde güneş lekeleri ve sivilce lekeleri oluşmuş olan hanım izleyenler için, harika bir cilt maskesi tarifi verdi. Bu maske sayesinde, ciltte oluşan sivilceler, sivilce lekeleri, kılcal damar problemleri, cilt kızarıklıkları, ve güneş lekelerinden kurtulmak mümkün. Tarifimizi yayınlamaya başlayalım.
GEREKLİ MALZEMELER:
* 1 çay kaşığı taze sıkılmış lahana suyu,
* 1 çay kaşığı taze sıkılmış elma suyu,
* 1 çay kaşığı süt,
* yumurta akı (az miktarda),
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Tüm malzemeleri karıştırın. bir tülbentin, göz ve burun kısmını keserek, yüzünüze göre bir maske hazırlayın. Hazırlamış olduğunuz sıvı maskeye, tülbenti batırın ve sıkın. bu ıslak tülbenti, yüzünüze koyun ve elinizle haifçe bastırın. 20 dakika bekledikten sonra ılık su ile yıkayın. Bu maskeyi yaptıktan sonra, dışarı çıkılmaması gerektiği için, gece yamanız öneriliyor. Cildinizi ılık su ile temizledikten sonra, uygun bir nemlendirici sürün ve güzelce uyuyun. bu maskeyi, haftada 3-4 defa yapın. En az 2 ay uygulayın.

Bu sayfaya Google dan şu aramalarla ulaşabilirsiniz

www semsaslan net,şems aslan sitesi,şems aslanın sitesi,yuz lekeleri,www semsaslan com,ems aslan,cilt lekeleri için,şems arslan cilt lekeleri,şems arslan çil ve güneş lekesi maskesi,Şemj

Bunlarda İlginizi Çekebilir OkuyunKonu Hakkında Görüş Belirtmek İstermisiniz?